blackstone
10 فروردین 1402 - 14:11

یوم‌الله ۱۲ فروردین روز تجلی حکومت عدل الهی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: یوم‌الله ۱۲ فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز تجلی حکومت عدل الهی و روز غرور و سربلندی ملت مسلمان ایران است.

حجت‌الاسلام سید محمد سادات در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج،ضمن تبریک در پیش‌رو بودن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: یوم الله 12 فروردین سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی، روز تجلی حکومت عدل الهی و روز غرور و سربلندی ملت مسلمان ایران است.

وی افزود: در چنین روز عظیم و سرنوشت‌سازی مردم مسلمان و انقلابی ایران با حضور پرشور و آگاهانه و رأی قاطع خود, نظام نوپای اسلامی را تحکیم بخشیده و طومار استبداد داخلی و استعمار خارجی را درهم پیچیدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: جمهوری اسلامی مدل جدیدی از حکومت داری را به جهانیان ارائه کرده و امروز با گذشت بیش از چهار دهه از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با غلبه بر انواع چالش‌ها و توطئه‌ها پویا و بالنده‌تر از همیشه راه پر فروغ خود را ادامه داده و به الگویی برای ملت‌های آزاده و حق‌طلب در برابر نظام سلطه مبدل گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که سخن از حاشیه راندن دین و ناکارآمدی آن بود انقلابی به نام دین شکل گرفت و با استقرار حکومت دینی، سکولاریسم شکستی مفتضحانه را تجربه و مردم ایران ثابت کرده که مردمانی وفادار به ارزش‌های اسلامی و رهبری دینی بوده و بارقه امید را در دل مستضعفان عالم روشن کردند.

سادات با بیان اینکه مردم انقلابی ایران در این روز با دست خالی در برابر جنایتکاران تاریخ عزتمندانه ایستادند و مسیر تکامل و شرف خود را پیدا کردند، عنوان کرد: روز جمهوری اسلامی نماد تحقق اراده مردم و گره خوردن  آن با اسلام به‌عنوان برنامه عمل زندگی است. امروز با گذشت بیش از 4 دهه از آن روز نظام مقدس جمهوری اسلامی همه موانع و توطئه‌ها را از پیش رو برداشته و در مسیر قوی شدن و تقویت اقتدار خود حرکت می‌کند.

انتهای پیام/481/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1117883